Rozloučení s prázdninami

on čtvrtek, 10 září 2015. V sekci Blog

Poslední prázdninový víkend, konkrétně v neděli 30.srpna bylo v 15:00 hodin odstartováno tradiční rozloučení s prázdninami pro děti - dětský den plný zábavy a soutěží. 

Měli jste někdy možnost vidět z blízka orla skalního? Tak to děti, které tento den přišly, tak měly možnost se s tímto nádherným dravcem nejen seznámit, ale také se o něm spoustu zajímavostí dozvědět.

O veselé rozloučení se postaral kouzelník Radek spolu se šaškem, kteří nám předvedli své kouzelnické umění s vtipným doprovodem. Ze židlí nás poté zvedla kamarádka Fifinka, která měla pro malé i velké připraveno spoustu soutěží. Počasí se vydařilo, ve všech disciplínách se bojovalo s takovým nasazením, že nikdo ze závodníků nezaregistroval, jak celé odpoledne velice rychle uběhlo. 

O další atrakci se postarali místní hasiči, kteří pro děti nachystali hooodně moc oblíbenou pěnu, po které následovala hooodně moc ostrá sprcha.

No a na konec pro všechny čekala bašta v podobě opečeného buřtíka a kdo měl chuť, mohl si na závěr dát sladkou tečku v podobě cukrové vaty.

Kontaktní informace

 Obec Sloveč
Hlavní 142
Sloveč
289 03 Městec Králové

Číslo bankovního účtu: 8428191/0100

Tel.: 325 643 336
IČO: 00239763

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Facebook - Galerie

 

Dočasně nedostupné