Rozsvícení vánočního stromu a den otevřených dveří v MŠ

Rozsvícení vánočního stromu a den otevřených dveří v MŠ

on neděle, 30 prosinec 2012. V sekci Blog

V sobotu 1. Prosince 2012 jsme připravili pro naše spoluobčany den otevřených dveří budovy školy, aby si všichni měli možnost prohlédnout zadaptované prostory mateřské školy. Dále následovalo slavnostní rozsvícení vánočního stromečku. Se svým programem vystoupily děti z mateřské školy, mladí hasiči a slečna Andrea Holá. Rozcházeli jsme se s přáním krásných svátků vánočních.

Setkání seniorů

Setkání seniorů

on neděle, 02 prosinec 2012. V sekci Blog

V sobotu 20.10.2012 jsme pro naše seniory uspořádali podzimní setkání, na kterém jsme vyhlásili soutěž o nejchutnější babiččin nebo dědečkův štrůdl. Soutěžících nám od poslední soutěže o nejchutnější řepánek přibylo a to z dvou na osm pekařek. Odborná porota, vybraná z pánské části našich seniorů, rozhodla, že nejchutnější štrůdly pečou Střihovačky. Jako první se umístila paní Novotná Jitka, druhá paní Tichá Hana a třetí paní Kafková Věra. Dále jsme vyhodnotili aktivitu paní Donátové Jaroslavy, která upekla dokonce dva druhy štrůdlu. Rozcházeli jsme se v půl sedmé, senioři prý spokojeni, ale my organizátoři poněkud zklamáni a to pro malou účast seniorů, ale přesto už přemýšlíme, čím vás překvapíme za rok.

   

Strašení 2012

Strašení 2012

on středa, 28 listopad 2012. V sekci Blog

V pátek 2.11.2012 se v ulicích naší obce objevily malé svíčky, které vyznačovaly strašidelnou cestu pro naše děti, kterým jsme uspořádali další ročník STRAŠENÍ. Děti přišly v maskách i bez, ale hlavně se dostavily pro úžasný pocit z tajemna. Větším dětem patří dík, že se ustrojily do krásných masek, aby postrašily své mladší kamarády. Vyhodnoceny byly i tři masky, které jsme vylosovali. První se umístila Jolanka Barnetová druhá Adélka Šebková a třetí Ondra Čipera. Závěr nám pokazil zloděj, který odcizil všechny svítící tyčky, které měly být odměnou dětem ustrojeným do masek, aby navodily pro své mladší kamarády strašidelnou atmosféru. Smutné, že?

 

 

Kontaktní informace

 Obec Sloveč
Hlavní 142
Sloveč
289 03 Městec Králové

Číslo bankovního účtu: 8428191/0100

Tel.: 325 643 336
IČO: 00239763

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Facebook - Galerie

 

Dočasně nedostupné